MXPLAD30KP170A
MFR.Part #
MXPLAD30KP170A
JLCPCB Part #
C2631738
Description
-55℃~+150℃ 110A 170V 189V 275V 30kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS