MXPLAD18KP8.0A
MFR.Part #
MXPLAD18KP8.0A
JLCPCB Part #
C2630924
Description
-55℃~+150℃ 1.324kA 13.6V 18kW 450uA 8.89V 8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS