MXPLAD18KP51CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP51CA
JLCPCB Part #
C2633268
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 219A 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS