MXPLAD18KP22CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP22CA
JLCPCB Part #
C2633286
Description
-55℃~+150℃ 18kW 22V 24.4V 35.5V 508A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS