MXPLAD18KP10CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP10CA
JLCPCB Part #
C2632826
Description
-55℃~+150℃ 1.059kA 10V 11.1V 17V 18kW 45uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS