MXPLAD18KP16A
MFR.Part #
MXPLAD18KP16A
JLCPCB Part #
C2630889
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 18kW 26V 693A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS