MASMBG20CA
MFR.Part #
MASMBG20CA
JLCPCB Part #
C3714131
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-65℃~+150℃ 18.5A 20V 22.2V 32.4V 600W Bidirectional TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)