MXPLAD15KP7.0AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXPLAD15KP7.0AE3
JLCPCB Part #
C2631878
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 1.251kA 12V 15kW 3mA 7.78V 7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS