MXPLAD15KP70A
MFR.Part #
MXPLAD15KP70A
JLCPCB Part #
C2631785
Description
-55℃~+150℃ 113V 132A 15kW 70V 77.8V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS