MA15KP150AE3
MFR.Part #
MA15KP150AE3
JLCPCB Part #
C2634230
Description
-65℃~+150℃ 10uA 150V 15kW 167V 243V 62A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)