SMAJ5928AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ5928AE3/TR13
JLCPCB Part #
C5899829
Package
DO-214AC(SMAJ)
Description
13V 1uA@9.9V 3W 7Ω DO-214AC(SMAJ) Zener Diodes ROHS