MXPLAD15KP22AE3
MFR.Part #
MXPLAD15KP22AE3
JLCPCB Part #
C2631881
Description
10uA 15kW 22V 24.4V 35.5V 423A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS