MAP4KE400CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAP4KE400CAE3
JLCPCB Part #
C2635973
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-65℃~+150℃ 1A 1uA 342V 380V 400W 548V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)