MXLSMLJ60CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ60CAE3
JLCPCB Part #
C2629060
Description
-65℃~+150℃ 2uA 31A 3kW 60V 66.7V 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS