ATTINY24V-10MUR
MFR.Part #
ATTINY24V-10MUR
JLCPCB Part #
C2054778
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 10bit 12 128Byte 128Byte 2KB 8 Bit AVR Built-in FLASH QFN-20-EP(4x4) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS