MXLSMLJ33A
MFR.Part #
MXLSMLJ33A
JLCPCB Part #
C2648632
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 33V 36.7V 3kW 53.3V 56.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS