MXLSMLJ120CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ120CAE3
JLCPCB Part #
C2627761
Description
-65℃~+150℃ 120V 147V 15.6A 193V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS