MXLSMLG58CAE3
MFR.Part #
MXLSMLG58CAE3
JLCPCB Part #
C2627645
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 32A 3kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS