MXLSMLG51CAE3
MFR.Part #
MXLSMLG51CAE3
JLCPCB Part #
C2627657
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
2uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS