MXLSMLG45CA
MFR.Part #
MXLSMLG45CA
JLCPCB Part #
C2627666
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW 41.2A 45V 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS