MXLSMLG26CAE3
MFR.Part #
MXLSMLG26CAE3
JLCPCB Part #
C2627913
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
26V 28.9V 2uA 3kW 42.1V 71.2A Bidirectional TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS