SMCJ24A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ24A-HRA
JLCPCB Part #
C3714792
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 24V 26.7V 38.6A 38.9V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS