MXLSMCJLCE40A
MFR.Part #
MXLSMCJLCE40A
JLCPCB Part #
C2628291
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 23.3A 40V 44.4V 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS