MXLSMCJLCE16AE3
MFR.Part #
MXLSMCJLCE16AE3
JLCPCB Part #
C2627392
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 16V 17.8V 26V 57A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS