MXLSMCJ58AE3
MFR.Part #
MXLSMCJ58AE3
JLCPCB Part #
C2627074
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 16A 1uA 58V 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS