MXLSMCJ43CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ43CAE3
JLCPCB Part #
C2626621
Description
1.5kW 21.6A 43V 47.8V 69.4V TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS