MXLSMCJ16A/TR
MFR.Part #
MXLSMCJ16A/TR
JLCPCB Part #
C3707118
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 16V 17.8V 1uA 26V 57.7A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS