MXLSMCJ120CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ120CAE3
JLCPCB Part #
C2626537
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 1uA 7.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS