MXLSMCGLCE43A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE43A
JLCPCB Part #
C2629837
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 21.6A 43V 47.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS