MXLSMCGLCE13A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE13A
JLCPCB Part #
C2648784
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 13V 14.4V 21.5V 70A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS