MXLSMCGLCE36A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE36A
JLCPCB Part #
C2627881
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 25.8A 36V 40V 58.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS