MXLSMCGLCE26A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE26A
JLCPCB Part #
C2627940
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 26V 28.9V 36A 42.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS