MXLSMCGLCE20A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE20A
JLCPCB Part #
C2627947
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 20V 22.2V 32.4V 46A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS