MXLSMCGLCE11A
MFR.Part #
MXLSMCGLCE11A
JLCPCB Part #
C2627857
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 18.2V 82A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS