MXLSMBJSAC12
MFR.Part #
MXLSMBJSAC12
JLCPCB Part #
C2627942
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 19V 25A 30pF 500W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS