MXLSMBJ90CAE3
MFR.Part #
MXLSMBJ90CAE3
JLCPCB Part #
C2626794
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 100V 146V 4.1A 600W 90V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS