MXLSMBJ75CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMBJ75CAE3
JLCPCB Part #
C2626637
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 121V 4.9A 600W 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS