MXLSMBJ7.5AE3
MFR.Part #
MXLSMBJ7.5AE3
JLCPCB Part #
C2626022
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 46.5A 600W 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS