MXLSMBG7.5AE3
MFR.Part #
MXLSMBG7.5AE3
JLCPCB Part #
C2626497
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 46.5A 600W 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS