MXLSMBJ48CAE3
MFR.Part #
MXLSMBJ48CAE3
JLCPCB Part #
C2627306
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 48V 53.3V 600W 7.7A 77.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS