MXLSMBJ45CAE3
MFR.Part #
MXLSMBJ45CAE3
JLCPCB Part #
C2627310
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 45V 50V 600W 72.7V 8.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS