MXLSMBJ170CAE3
MFR.Part #
MXLSMBJ170CAE3
JLCPCB Part #
C2626790
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
170V 189V 2.2A 275V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS