PIC18F46Q43-E/P
MFR.Part #
PIC18F46Q43-E/P
JLCPCB Part #
C3231834
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 36 4KB 64KB 64MHz 8 Bit 8bit Built-in FLASH PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS