MXLSMBJ11CAE3
MFR.Part #
MXLSMBJ11CAE3
JLCPCB Part #
C2629537
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
11V 12.2V 18.2V 33A 600W TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS