MXLSMBG7.5CAE3
MFR.Part #
MXLSMBG7.5CAE3
JLCPCB Part #
C2628970
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
12.9V 46.5A 600W 7.5V 8.33V TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS