MXLSMBG64AE3
MFR.Part #
MXLSMBG64AE3
JLCPCB Part #
C2626582
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 103V 1uA 5.8A 600W 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS