MXLSMBG22CAE3
MFR.Part #
MXLSMBG22CAE3
JLCPCB Part #
C2630168
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS