MA5KP58CAE3
MFR.Part #
MA5KP58CAE3
JLCPCB Part #
C2635200
Description
-65℃~+150℃ 10uA 53A 58V 5kW 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)