MXLPLAD7.5KP24A
MFR.Part #
MXLPLAD7.5KP24A
JLCPCB Part #
C2628078
Description
-55℃~+150℃ 10uA 193A 24V 29.5V 7.5kW@10/1000us TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS