MXLPLAD36KP51A
MFR.Part #
MXLPLAD36KP51A
JLCPCB Part #
C2630859
Description
10uA 36kW 437A 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS